חנות מזון לבעלי חיים - ציפורי גן עדן
 
אודותינו
שלום וברוכים הבאים לאתר של ציפורי גן עדן פה תוכלו למצוא כל מה שחיית המחמד שלכם צריכה, רוצה וחושקת.
אנחנו כאן לתת לכם שירות ולסייע בכל מה שאתם מבקשים.


כתובתנו: זבוטינסקי 97 רמת גן
טלפון: 03-7517918
משלוחים ביום ההזמנה!

 
מותגים נבחרים


חנות מזון לבעלי חיים

כך תבחרו חנות מזון לבעלי חיים

רוצים לגדל חיית מחמד? אין ספק שמדובר בהרבה יותר מתוספת לחיים שלכם. חיית מחמד יכולה להיות ממש כמו עוד בן משפחה, בפרט אם מדובר על כלב או חתול, אם כי אנשים נקשרים גם לחיות מחמד אחרות ברשותם כמו מכרסמים, ציפורים, זוחלים ואפילו דגים. כידוע, במקביל לבחירת חיית המחמד שלכם, חשוב לבחור גם חנות מזון לבעלי חיים. הבחירה של חנות מזון לבעלי חיים היא קריטית מאד, משום שהתזונה של בעל החיים שלכם משפיעה על הבריאות שלו. אפשר להגיד שהבחירה של חנות מזון לבעלי חיים היא ממש כמו בחירת הסופר או המכולת, שאליה אתם הולכים - איפה שתקבלו יחס טוב, מגוון של מותגי מזון ומחירים נוחים - לשם כדאי ללכת.
 
הקריטריונים לבחירת החנות
יש מספר קריטריונים שיעזרו לכם לבחור חנות מזון לבעלי חיים, והבאנו לכם כמה מן המרכזיים שבהם:
        היצע המותגים - כל חנות מזון לבעלי חיים צריכה להציע לכם מספר מותגים ברמות שונות. לרוב כאשר מדובר על מזון לבע"ח כמו מכרסמים או דגים, אין הבדלים משמעותיים בין המותגים. אולם כאשר מדובר על מזון לכלבים או לחתולים - ההבדלים הם קריטיים מאד. חנות מזון לבעלי חיים צריכה לתת לכם לבחור בין מותגים של מזון רגיל, מזון פרימיום, או סופר פרימיום - כך שתמיד תוכלו לבחור.
        יש משלוחים? - כל חנות מזון לבעלי חיים שמכבדת את עצמה, מציעה שירות של משלוחים עד הבית. למה משלוחים הם חלק חשוב? משום שפעמים רבות, אתם רוכשים דרך חנות מזון לבעלי חיים כמות גדולה יחסית של מזון (ואולי אף ציוד נוסף הקשור לגידול חיית המחמד שלכם). אתם לא צריכים לסחוב את כל המוצרים עד הבית, פשוט לעשות משלוח פשוט. היום יש אף אפשרות להיכנס לאתרי אינטרנט של חנות מזון לבעלי חיים, ולהזמין את המזון ישירות דרך האתר עד הבית.
        היחס של צוות המקום - הצוות של חנות מזון לבעלי חיים צריך גם להיות חדור באהבה לבעלי חיים, וגם להיות בעל הבנה וידע מקצועיים. אם יש לכם שאלה בנושא המזון, על הצוות של חנות מזון לבעלי חיים לספק לכם את כל התשובות בנושא, כולל בחירה של כמויות המזון, איכות המזון, התאמת המזון לגזעים ספציפיים, וכיו"ב.
 
בוחרים בציפורי גן עדן
אם גם אתם מחפשים חנות מזון לבעלי חיים ברמה הגבוהה ביותר, ציפורי גן עדן פותחים עבורכם את השערים - אצלנו בציפורי גן עדן, הבנו כבר ממזמן עד כמה חשוב להתאים מזון איכותי לבעלי החיים שלכם, לא משנה מאיזה מין או זן הם. לכן, ציפורי גן עדן היא חנות מזון לבעלי חיים, שמציעה את מיטב המותגים לבעלי החיים שלכם, ואף ציוד נלווה שיעזור לכם לגדל אותם למשך שנים ארוכות. היכנסו כבר עכשיו לאתר של ציפורי גן עדן, ורכשו את מותגי המזון הטובים ביותר לחיית המחמד שלכם.
ז׳בוטינסקי 97 רמת גן. טלפון 03-7517918. נייד (עד השעה 20:00) 054-5232288
למידע והצעות מלאו פרטים